Gardomia - Landscape and Gardening HTML Template + RTL

Prodejna

img not found

Od roku 2015

Prodejna zahradní techniky a příslušenství

Naše firma v roce 2015 otevřela v přízemí naší společnosti prodejnu se zahradním a lesnickým vybavením a technikou.

U nás můžete zakout nebo objednat sortiment těchto značek: - DOLMAR - FISKARS - MAKITA/MAKTEC - OREGON - ASPEN - BERNER - SOLO

img not found

Husqvarna aku program

Ručně nesené akumulátorové stroje jsou na trhu již několik let. Použité technologie však nedosáhly takové úrovně výkonnosti a účinnosti, jakou ve společnosti Husqvarna požadujeme od výrobků, které mají nést naši značku. Až doteď. Podívejte se na řadu akumulátorových výrobků Husqvarna: náš sortiment zahrnuje řetězové pily, foukače, vyžínače, nůžky na živý plot a ridery.

Nenechte se zmást tím, jak je elektrický motor malý. Točivý moment našich akumulátorových strojů je často vyšší než u mnoha strojů s benzínovým motorem. Dosáhli jsme toho studiem motorů pro letecké modelářství. Tyto malé a lehké motory mají velmi vysokou účinnost, vynikající výkon a rychlou akceleraci z nízkých otáček. Inspirace modelovými letouny nám umožnila vyvinout unikátní, robustnější bezkomutátorový motor značky Husqvarna, který představuje vynikající kombinaci z hlediska hmotnosti, odolnosti a výkonu. Ve spojení s výkonnou 36V Li-ion baterií tak dostáváte do rukou mimořádně účinný a výkonný stroj pro sečení trávy. Měli byste ho vyzkoušet. Většina lidí je ohromená.

img not found

Půjčovna strojů

img not found